אודות

קצת עלי ..

שמי קרן גילת (MBA), מאמנת אישית בכירה ומדריכה מוסמכת

כיום אני שותפה ומנהלת בית ספר לאימון הוליסטי במכללת רידמן. בית הספר מכשיר מאות מאמנים בתוכנית לימודים דו שנתית, של 186 שעות אקדמאיות (הקורס התיאורטי), ו – 63 שעות מעשיות (פרקטיקום), כל זאת בעזרת אנשי הצוות שבניהולי המונים מאמנים ומדריכים.

ניסיוני האישי מלמד כי אלו אשר עברו הכשרות בתחום האימון האישי, חוו העצמה משמעותית ביכולותיהם והצליחו לייצר תבונה חדשה, פרספקטיבה רחבה ואפילו תפנית חדה בגישתם לחיים; וזאת לצד פיתוח יכולת משמעותית ליצירת תקשורת משמעותית ואפקטיבית עם סביבתם הקרובה.

אני רואה כיצד הלימודים ותהליכי אימון אישי אשר מצליחים לגעת בנפש האדם, ומעוררים אותו לשינוי מחשבתי, רגשי והתנהגותי, ייקנו לו את סט התובנות והאומץ לפרוץ דרך בחייו האישיים, להגמיש את התודעה ולנהל פחדים ורגשות בצורה מיטבית.

הגשתי את  פינות “שלום בית” ו”אושר” בערוץ 2 אצל מנחם טוקר.

בעבודתי כמאמנת, מנחה ומדריכה צברתי למעלה מ – 20,000 שעות פרקטיקה וליוויתי אלפי מתאמנים בתהליכים של שינוי אישי ומקצועי, תקשורת וזוגיות, כמו גם אימוני מנהלים שונים בתחומי עיסוק רבים. כמרצה ללימודי אימון אישי, לימדתי עד כה למעלה מ – 20 מחזורים מלאים של הכשרות שנתיות.

אני בוגרת המכללה האקדמית של תל-אביב יפו, ללימודי תואר ראשון בכלכלה וניהול (1996-1999) ובעלת תואר שני במנהל עסקים מטעם האוניברסיטה הפתוחה (2004-2006). את הכשרתי כמאמנת אישית עברתי בביה”ס ICU.

בשנים 2000-2008 עבדתי כמנהלת קבוצות פיתוח תוכנה והטמעה בחברת אמדוקס.

בשנים אלו, עבדתי בתפקידי ניהול שונים וניהלתי עובדים ממדינות שונות (ישראלים, אמריקאים והודים). עבדתי מול חברות טלפוניה גדולות בארה”ב, מקסיקו וניו זילנד ונחשפתי לתקציבים גדולים. תפקידי היה כרוך בנסיעות תכופות, חלקם עם שהות ארוכה, ובין היתר שהיתי שנה וחצי במקסיקו כמנהלת ההדרכה המקצועית למחלקת הפיתוח וההטמעה בבית הלקוח.

במסגרת תפקידי כמנהלת למדתי על חשיבות פיתוח ההון האנושי, והתמקדתי בו באופן אינטואיטיבי.

זו היתה נקודת המוצא עבורי לתחילת לימודיי בתחום האימון האישי. חיפשתי אחר מקור מוחשי וממוקד להנעה להכשרה, כמו גם להגשמה עצמית וסיפוק יעדים אישיים ומקצועיים. בשנת 2007 סיימתי את לימודי בבית ספר מוביל בענף. מאז הנני בעלת קליניקה פרטית לאימון ולמנטורינג, מאמנת אישית בכירה מטעם לשכת המאמנים (MCIL), מדריכה מוסמכת ומנחה ללימודי קואוצ’ינג/

רוצה לשאול את קרן שאלה? לחצי כאן

לתיאום תהליך אישי – את/ה מוזמנ/ת להתקשר 052-2501570

קרן גילת קואוצ’ינג לתקשורת ולהתפתחות אישית

קרן גילת מאמנת אישית